Aktuality 2013

18.7.2013

Koncem června jsme opět úspěšně usušili velice pěkné seno a máme tak pod střechou zásoby balíků na celou zimu. Týden na to jsme v Borotíně slavili další úspěch, tentokrát ani ne tak závodní jako licenční - Tereza si splnila ZZVJ-E a může tak konečně začít jezdit oficiální vytrvalostní závody a posouvat se do těžších soutěží. A protože tady máme léto, aktualizovali jsme zase trochu vzhled stránek :)

Plavení 2013 Plavení 2013 Plavení 2013 Plavení 2013

14.6.2013

Jménem našich borotínských přátel Vás všechny srdečně zveme na třetí ročník vytrvalostních závodů "Jízda Čertovým břemenem". V rámci závodů se budou konat také zkoušky ZZVJ - E, využijte jedinečné příležitosti při jedné cestě - v pátek si zajedete třetí hobby soutěž potřebnou pro kvalifikaci a v sobotu si splníte rovnou zkoušky základního výcviku.

Pozvánka na vytrvalostní závody

Přijeďte podpořit jihočeské závody, budoucího mistra ČR juniora a mladého jezdce, a taktéž i budoucí jezdce vytrvalosti - děti na pony.

Kliknutím na obrázek se Vám otevře soubor PDF - pozvánka včetně programu závodů.

31.5.2013

UPOZORNĚNÍ

Velice nás to mrzí, ale z důvodu nepřízně počasí musíme plánovaný den dětí zrušit. Louka je natolik podmáčená, že i kdyby předpovědi meteorologů nevyšly a přeci jen nepršelo, nemělo by příliš význam brodit se tam v holinkách.
O den dětí ale nepřijdeme, bude vybraný náhradní termín v létě, předpokládáme v první polovině července :o).

26.5.2013

Den dětí

 

Rok se s rokem sešel a už za týden si dáme třetí ročník dětského dne u nás.  Akce bude jako vždy pro všechny místní děti, takže účast tak akorát, nic megavelkého. Koneckonců, naše kapacity jsou velmi malé :)

Budeme si přát hlavně aby vyšlo počasí, protože dnešních 5°C s deštěm a větrem jsou krapet "děsivé".

----------------------------------------------------------------

POZOR, DEN DĚTÍ JE ZRUŠENÝ - VIZ. AKTUALITA VÝŠE.

26.3.2013

Hledáme opravdu spolehlivého nadšence ke koním. Ježdění zdarma, pouze za práci, nemusí být starší 18ti let, ale vyžadujeme již určité zkušenosti okolo koní (začátečníci mohou také, ale za finanční příspěvek, podmínky viz. "pravidelná docházka"). Nejdůležitější je pro nás ale zodpovědnost a spolehlivost spolu s dobrou komunikací! Ideálně na častější docházku (alespoň 2 dny v týdnu). Pro lepšího jezdce možnost účasti na  vytrvalostních závodech, případně na skokových nebo drezurních závodech (vše prozatím hobby, ale máte možnost si koně sami postupně připravit na lepší výkony).  Preferujeme zájem o přirozenou komunikaci, ale není podmínkou. Nabídka není vhodná pro jezdce těžší než 60 kg.  Více informací emailem, telefonicky nebo nejlépe rovnou při osobním setkání.
Hledáme jezdce... ...a zároveň spolehlivého pracanta.. Občas jízdárenská práceTréninky a ježdění převážně v terénu A také práce na ruce

Dále nabízíme jedno volné místo na ustájení u nás, více viz. "naše nabídka".

0 1 2 3
TOPlist