Aktuality 2015

8.4.2015

Přes louku ke stodole Uvolnila se nám místa pro ustájení 2 nových koníků. Více informací viz. kapitola "naše nabídka". Konečně jsme vložili nové fotky, abyste měli tu správnou představu, jak to u nás vypadá :) Přijeďte se podívat klidně i na nezávaznou návštěvu.
AKCE pro nově příchozí - první měsíc zkušebně za poloviční cenu.

A další novinky? Pracujeme na opravách ohrad. Tedy spíše na vybudování nových, protože po důkladné revizi nám z původních tyček vnějšího oplocení zbylo jen nepatrné množství... brzy dorazí z pily nové sloupky a budeme se do toho moct pustit, prozatím jen likvidujeme tu spoušť, která tam nyní místo ohrad je. Už aby to bylo a koně mohli ze zimního dupáku zase kolem celé pastviny.

23.3.2015

PastvinaJarní práce na nás křičí ze všech stran, najednou má den málo hodin a týden málo dní... primárně potřebujeme opravit ohrady, letošní extra větrná zima se na nich bohužel podepsala... a protože páska už je značně stará, na mnoha místech navazovaná a s přepálenými drátky, půjde kolem dokola celé pastviny zbrusu nová. O množství zlámaných a uhnilých tyček se radši ani nebudu zmiňovat... Časově to vidíme na velikonoční víkend, kdyby snad náhodou měl někdo chuť přijet na brigádku... :)  Koníci si prozatím přes den můžou kousnout trochu trávy z pastviny nad stodolou. Je to sice bída, ale lepší než nic.

No a jinak poctivě trénujeme na závody, první se budou konat už 11. dubna ve Všeticích. Na rozjezd se chystáme na hobby 20 km, které si vyzkouší ze sedla Jiskry Jarda :)

26.2.2015

Možná se již těšíte na nový web, ale budeme vás muset nakonec zklamat. Nějak se neshodují naše finanční představy s tím, co je na trhu k mání a tak zůstaneme u tohoto jednoduchého, byť zastaralého webu, jen se pokusíme dát ho pěkně do pořádku.

A abychom jenom nepovídali, tady je další malá várka letošních fotek...tentokrát tedy hlavně Playka v hlavní roli :) Teď už samozřejmě sníh dávno není a jaro buší na vrátka, tak je otevíráme jako kůzlátka a zažehnáváme, aby už počasí takhle krásně vydrželo.

Playka válecíPlayka běhacíPlayka a FredPlayka a MikešFred, Jiskra a Mikeš

16.1.2015

Celý web je nějak v rozkladu, takže se v novém roce pustíme do nového webu.

Nicméně nějaké novinky se najdou a tak to vezmeme postupně...
Začneme přáním do nového roku, ať se vám i nám, no prostě všem dobře daří :)

 

 

Koncem prosince odjela Kitty (vlevo nahoře) zpátky domů a vystřídala jí její kamarádka Shining Playgirl alias Playka (vpravo). Seznamování proběhlo v rámci mezí s pár kopanci (vlevo dole) a Jiskra jí zatím stále ještě moc nemusí, ale už jsou spolu holky schopné žrát z jednoho krmelce.

 

Zima dělá kotrmelce... pár dní jsme se brodili v cca 10cm sněhu, pak přišla několikadenní vichřice a najednou zase bylo jaro...


A  nakonec si dáme jednu vzpomínku na úžasné léto 2013... kdopak už chce taky teplo?? :)

0 1 2
TOPlist