Aktuality 2016

18.8.2016

VYTRVALOSTNÍ VÍKENDOVKA 17.-18.9.2016

Vytrvalostní víkendovkaPozor, pozor! Chystáme další akci pod vedením Jany Lohrové (Kůň je přítel) ! Tentokrát se bude jednat o dvoudenní akci. Tématem bude příprava všestranného parťáka do terénu, absolvování vytrvalostních závodů od nakládání přes pohyb v terénu a chlazení na CP až k veterinární kontrole a jako bonus nocování v nouzových podmínkách.

Bude se střídat praktická a teoretická část, je možné se účastnit obou (nutný vlastní kůň do terénu a na jízdárnu) nebo jen teorie.
Počet volných míst:
obě části – 6
jen teorie a diváci – neomezeno

Cena: 2.000 Kč - zahrnuje tréninky, teorii, ohrádku + seno pro koně, 2x oběd, nápoje (čaj, káva, šťáva).
cena jen za teorii a pro diváky: 600 Kč - bez oběda, možno objednat za 70 Kč/oběd.
Uzávěrka přihlášek: 10.9.2016
Nevratná záloha splatná do 10.9.2016 ve výši 600 Kč na účet č.: 670100-2203962794/6210
Doplatek na místě po příjezdu.

Za příplatek 200 Kč možno box, k dispozici je jeden dvojbox, který můžeme rozdělit páskou.
Ubytování: vlastní stan nebo doporučíme penzion v okolí (nebo možné např. ve stodole na seně).

Zázemí: k dispozici je menší klubovna s možností uvařit si. V sobotu k obědu bude guláš s chlebem, v neděli rizoto.

Jízdárna a kruhovka jsou travnaté,

------------------------
PROGRAM:
sobota - dopoledne - teorie, jízdárna 1
- odpoledne - jízdárna 2, terén
- večer teorie, řešení problémů co se objevily
neděle - dopoledne - jízdárna, terén
- odpoledne - jízdárna, terén

PŘIHLÁŠKA PRO ÚČASTNÍKY S KONĚM KE STAŽENÍ ZDE.
ODKAZ NA UDÁLOST NA FACEBOOKU

4.8.2016

Dnešní aktivita v horkém počasí byla naprosto jednoznačná... :) Vycákali jsme se všichni dosyta. Více fotek na FACEBOOKU (přístupné i pro neregistrované).

PlaveníPlaveníPlaveníPlaveníPlaveníPlaveníPlaveníPlaveníPlavení

3.8.2016

Poslední aktualizace v dubnu? A jéje.. ačkoliv to tak nevypadá, děje se u nás toho spousta, jen o tom nestíháme psát... takže máme za sebou každoroční maraton se sušením sena, opět jsou krásné balíky pěkně pod střechou a až se zima zeptá, bude kam sáhnout a nakrmit tu naší dravou zvěř... Také jsme se vydali na letošní první závody, a rovnou pěkně hezky "trojnásobně", k tomu si ještě Jarda složil úspěšně vytrvalostní licenci (ZZVJ-E), takže i on bude moct začít jezdit oficiální závody. A protože tyto Borotínské závody byly opravdu našlapané, zasloužily si samostatný článek. Kdo si chce počíst, směle do toho, článek najdete ZDE.
Možná jste si také všimli v menu nové položky - "akce"... budeme se snažit přidávat sem všechny naše závodní úspěchy i neúspěchy, stejně jako informace z různých námi pořádaných akcí,a  i jiných akcí, kterých jsme se zúčastnili.

Borotin 7/16Borotin 7/16Borotin 7/16Borotin 7/16

26.4.2016

Srdečně všechny zveme na seminář s Janou Lohrovou na téma "Kůň je především přítel". V sobotu 7.5.2016 se budeme dopoledne věnovat klasické práci ze země i ze hřbetu koně, a po pauze budeme odpoledne pokračovat prací s koněm pomocí pozitivní motivace ("klikr trénink"). Účastnit se můžete celého dne nebo jen dopoledne/odpoledne. Cena 100 Kč / půl den nebo 200 Kč / celý den. Můžete přijet také s koněm, cena 400 Kč / celý den.  Přihlášky na email rezkovi@statekurezku.cz nebo na FB: https://www.facebook.com/events/1550823738551964/

Odkaz na web Jany: http://beabe.unas.cz/kunjepritel/

17.4.2016

Aktuálně absolutně nestíháme... web jde stranou, protože jarní práce se na nás hrnou ze všech stran... a přeci jen to živé (zvířecí i rostlinné) má přednost před chladnou obrazovkou monitorů :) Takže jen ve zkratce.. o Velikonocích jsme ohradili část zahrady u jedné chalupy ve vsi a koníci si tak dávají každý den několikahodinovou dávku zeleného spolu se stařinou...zelené bohužel začíná převažovat, tak uvidíme, jak jim to bude či nebude svědčit... Mají za sebou jarní odčervení a z jejich srsti bychom teď každý den vycpali docela pěkný polštářek :) Také maličko zvětšujeme jízdárnu a kruhovku. Konec hlášení, fotky nějaké budou, jen co najdeme víc času.

0 1 2
TOPlist