Aktuality 2008

30.7.2008

Na diskuzním fóru KPCHP jsem narazila na velice zajímavý odkaz pro pejskaře, tak ho zveřejníme i na našich stránkách :o). Jedná se o petici ohledně nově připravované vyhlášky omezování volného pohybu psa na veřejnosti... http://tuat-web.info/psi/petice/index.php

23.7.2008

Dneska by Nicky oslavila svoje druhé narozeniny... Zapálíme jí alespoň svíčku na hrobečku :(

Co je však důležitá novinka? Naše malá by se vám ráda představila:
Jmenuji se ATHELAS TRITICA (zkráceně Aty), narodila jsem se 2.6.2008, takže je mi právě 7,5 týdne a jsem fenka plemene Chodský pes! Moje mamka je Artea Vita Canina a táta je Pady Bryvilsár . Mám ještě také tři sourozence - dva bráchy a jednu ségru.
ZDE je odkaz na můj rodokmen.

Snad se už konečně panička "pochlapí" a udělá ten nový web, abych měla svojí plnohodnotnou stránku, kde toho o mně bude určitě hooodně!! :o))) A taky o mých dalších kamarádech, ať už psích, nebo koňských, nebo lidských... zkrátka plánů je prý spousta, ale s časem je to horší... asi budu muset dělat moooc hodnou holku, abych nepřidělávala tolik práce... (zbožné přání paníčků? hahaha...)

13.7.2008

První část dovolené máme za sebou, dnes jsme se vrátili ze Slovenska a abychom toho cestování neměli málo, zajeli jsme si na sever vybrat nového člena rodiny. Vlastně členku :o). Rozhodli jsme se odhodit černý šál, protože Nicky by si to tak určitě také nepřála, a již brzy si přivezeme domů štěňátko.

20.6.2008

Tak tady jsou ty slíbené fotky z výletu. Byli jsme na Orlíku a asi nejvíc času jsme strávili koupáním :) Ačkoliv to byla téměř celodenní akce, ušli jsme všeho všudy odhadem jenom 5 km... cesta vedla převážně lesem a špatné světlo udělalo své, nicméně sem tam občas narazíte na docela pěknou fotku. U některých fotek jsou popisky, ale spíš vyjadřují, co se asi tak děje...tedy, poznáte-li na fotkách nějakého psa (např. toho svého), napište mi a přidám to tam. :o) Tak směle do toho, FOTOGALERIE je ZDE.

7.6.2008

Minulou sobotu jsme byli na dalším super "výletě s Chodským psem", bohužel nám však jaksi kleknul peklostroj, takže zatím nemůžeme dodat na internet fotky, prosíme tedy všechny o strpení, jen co se nám to pecko podaří znova nahodit, tak se tu objeví odkaz :)

0 1 2 3 4
TOPlist