Aktuality 2010

7.11.2010

Malá aktualizace fotogalerie - starší fotky u Mikeše, Jiskry a také v akcích.  Zatím je to stále jen zlomek toho, co by na stránkách mělo být... ale v rámci minima času, který na sezení u počítače máme, se snažíme co to dá :)

17.10.2010

Ježdění na JiskřeHledáme jezdce na naší JISKRU. Jedná  se o možnost ježdění zdarma, pouze za výpomoc. Vzhledem k tomu, že toho stále moc neumí a je spíše temperamentnější, platí naše nabídka pouze pro zkušenějšího jezdce s max. váhou do 65 kg a nejlépe nad 18 let (není podmínkou).  Kobylka pod sedlem nevyhazuje, ale je velice "dopředná". Hledáme někoho, kdo se jí bude opravdu pravidelně věnovat minimálně 2x týdně (raději však i častěji) a s plným nasazením.

14.10.2010

Dlouho už jsme sem nedávali žádné fotky, což musíme napravit, tak tedy tady je pár kousků (převážně Jasmínky) ...

Jiskra - kůň nebo sud? Jasmínka - takový menší soudek... Jasmínka Jasmínka a Aty - věčné honičky :) Jasmínka a Aty - věčné honičky :) Jasmínka a Aty - věčné honičky :) Jasmínka Jasmínka a Aty - věčné honičky :) Jasmínka a Aty - věčné honičky :) Jasmínka Jasmínka a Aty - věčné honičky :) Jasmínka - trocha gymnastiky neuškodí Mikeš Mikeš Romantika při zapadajícím slunci Každodenní rutina Jeden z tisíců západů slunce nad Dědicema :)

11.10.2010

Koně vypásají v pořadí již třetí provizorní ohradu na "senové" louce a Jiskra je z toho čím dál kulatější a kulatější...Tak bude mít aspoň zásoby na zimu, teď jsme stejně bez šance jí nějakým způsobem trochu zhubnout...
Základní oprava valníku je už téměř dokončená, včera dostal nový nátěr a hned to vypadá mnohem lépe :)

28.9.2010

Podzim se hlásí o slovo v plné parádě, koním to ale narozdíl od nás vůbec nevadí...s velkou chutí vypásají šťavnatou trávu na "senové" louce a nijak si nestěžují. To jen my, dvounožci, co musí v tomhle počasí dělat nové a nové ohrady, máme pocit, že to celý stojí za houby :o))) (tak že bychom radši šli aspoň na houby?).

0 1 2 3 4 5 6
TOPlist