Aktuality 2010

2.6.2010

Choďácký výlet na Blaník se blíží a tak pro jistotu připomeneme kdy a kde, abyste ho neprošvihli... :) Už se moc těšíme, vypadá že bude i dobré počasí, tak doražte, rádi vás uvidíme. Výlet je samozřejmě přístupný i bez psů, pokud se někdo chce seznámit s tímto plemenem, nebo se prostě jen tak projít se smečkou choďáků, je vřele vítán!

Pozvánka na výlet

Také bychom chtěli popřát všechno nejlepší naší Aty, která dnes slaví své druhé narozeniny! Těší se dobrému zdraví, a ačkoliv již delší dobu dostává jen půlku tablety ráno a půlku večer, je stále v pohodě a bez záchvatů. Tak ať to té naší holce takhle již vydrží!
A když má tedy ty narozeniny, vytvořili jsme první dvě fotoalba z jejího úplného dětství  :).

19.5.2010

První dvě fotoalba jsou na světě! Zatím pouze vzpomínková na Nicky, další ještě přibudou. Průběžně budeme informovat :)

15.5.2010

Pohled od vstupu na jízdárnuDneska jsme konečně udělali jízdárnu. Prozatím je travnatá a ohrazená elektrickým ohradníkem, stálejší budeme moct vybudovat až po komplexních pozemkových úpravách. Každopádně funkční je to úplně stejně, důležité je, že se dá někde jezdit na ohraničeném place s rovnými stěnami a souměrným poměrem stran (20 x 40metrů).  Ještě nás čekají nějaké ty překážky a kruhovka, ale to zase někdy příště.

13.5.2010

Pomalu odstavujeme... Jasmínka oslavila 3.5. svůj první rok, tak si říkáme, že už by se mohla trochu osamostatnit. Dneska taky dostala třetí přeočkovací dávku Duvaxynu, tentokrát naprosto v pohodě! Zkusili jsme zavolat jiného veterináře, resp. tentokrát to byla mladá paní doktorka, která se rozhodně nikterak nebála a Jasí díky tomu skoro ani nepostřehla, že něco dostala.

Jinak stále platí naše nabídka na možnost ustájení.

A na závěr pár fotek z pastviny :)

Jasmínka Jiskra s Mikešem Všichni tři (čtyři) pohromadě máma s dcerou Mikešu Jasmínka Jardu bolely nohy...:o) Aty si s tím honěním Jasmínky nedá asi nikdy pokoj Mikeš utíká před nandáním ohlávky Dva rozmazaní klokani Jiskra pracovní četa :o)

2.5.2010

Chodský víkend na Chodsku

Protože bychom rádi, aby se o akci dozvědělo co nejvíce lidí s CHP, dovolíme si přidat na naše stránky pozvánku na choďácké setkání. Jedná se o prodloužený víkend 3.-6.7.2010, plný různých výletů a legrace. Jako hlavní tábor byl zvolen autokemp Babylon, který se nachází poblíž Domažlic. Ubytování možné v chatičkách (nutno rezervovat již teď) a nebo ve stanu či karavanu. My osobně máme s kempem dlouholeté zkušenosti (stejně tak s okolím), takže můžeme vřele doporučit! Nebojte se a pojeďte, je tam krásně!! :o))
Více se dozvíte na stránkách organizátorů - Hejbni kostrou s Vickem od Strážné skály.

0 1 2 3 4 5 6
TOPlist