Aktuality 2010

29.4.2010

Opravdová novinka...:) Po poradě s veterinářem jsme ode dneška opět snížili Atysi léky. Začali jsme odebráním 1/4 ráno, takže aktuální dávka je půl tablety ráno a třičtvrtě večer. Pokud bude všechno dobré, snížíme za měsíc i večerní dávku. Tak jí držte palce, ať se zadaří!

11.4.2010

Ehm, 2. dubna - sněží, 11. dubna - sněží...tak snad nebude sněžit ještě i 5. června. Hlavně proto, že bychom rádi pozvali všechny zpřátelené duše na takový malý výlet do okolí Blaníku. Tak namasírujte svaly, vezměte své čtyřnohé přátele (ale můžete samozřejmě i bez nich) a pojďte s námi, ať je nějaká legrace! Po kliknutí se pozvánka otevře ve větším provedení.

Pozvánka na výlet

31.3.2010

Vašík si hraje s AtyJaro přišlo...konečně zaklepalo na dveře a tím nám zkončilo období zimního odpočinku.  Teď je to pořád něco, ať už okolo koní (zimní úklid bobanů, které byly zakonzervované pod sněhem), stodoly (o víkendu jsme dodělali velká vrata) nebo zahrady (pokácené dva stromy, částečně vyčištěné jahody, pohrabaná tráva...). No, dnešní počasí nás opět zahnalo domů,  takže zdaleka není vše hotové...naopak, všechno teprve začíná. Tímto se tedy omlouvám za delší odmlky v aktualizacích :)

 

15.2.2010

Tak konečně je Jasmínka zaznamenaná také v online plemenné knize na stránkách Asociace svazů chovatelů koní , podívat se můžete na tomto odkazu.

9.2.2010

Právě jsem v počítači narazila na jedno krátké letní video, tak se můžete mrknout...:o)
Už aby bylo zase teplo!

0 1 2 3 4 5 6
TOPlist