Aktuality 2012

2.2.2012

 

Vzpomínka na Nicky

Dnes jsou tomu přesně 4 roky, co jsme museli pochovat naší Nicky. Dožila se pouhého 1,5 roku a někdo se rozhodl poslat jí krutým způsobem do psího nebe (její příběh zde). Nikuška nám stále moc chybí a často na ní vzpomínáme. Ona byla naším životní pejskem a nikdy na ní nezapomeneme.

1.2.2012

Mrzne až praští, ale koníci si zatím nijak nestěžují (narozdíl od nás dvounohých). A tak i my se snažíme zimní počasí trochu užít a využít - krásné sněhobílé vyjížďky jako z Popelky, velmi často při západu slunce,...lyžování za Jiskrou (fotky zde budou brzy, naši FB fanoušci je již mají možnost shlédnout nyní)... a dnes jsme vzali ven s Jiskrou i Jasmínku vedenou na laně bez jezdce. Kupodivu jsme tuto premiéru všichni ve zdraví přežili, 20 minut kolem pole bylo až až (i tak prsty u rukou silně protestovaly) a Jasmínka si alespoň trošku "oťukala" něco zcela nového.

7.1.2012

Dnes jsme koníkům udělali do krmelců "zpomalovače" , aby dlabali seno pomaleji delší dobu (a taky je alespoň méně zašlapaného odpadu). Tak jsme moc zvědaví,  jestli se to časem projeví na jejich kondici a zmizí jim ta senná břicha. :o)

Pomalé krmelce Pomalé krmelce Pomalé krmelce

1.1.2012

 

PF 2012

0 1 2 3
TOPlist