Vítáme Vás na stránkách věnovaných v prvé řadě našim čtyřnohým přátelům.

Jsme obyčejná malá rodinka, která se věnuje především koním a všemu, co k nim patří. Naším hlavním cílem je zabezpečit svoje kamarády tak, aby se měli co nejlépe. Snažíme se vytvořit pro ně ty nejpřirozenější podmínky, což se nám poměrně daří, i když je stále co vylepšovat. Neustále budujeme a pracujeme, nejen na praktické a funkční stránce areálu, ale také na estetické. Při práci s koňmi se zaměřujeme především na budování přátelství pomocí pozitivního posilování a závodně se věnujeme vytrvalostnímu ježdění. Krom koní se věnujeme také zahradničení v permakulturním duchu a celkovému  vývoji našeho "statečku". Se třemi malými dětmi. které jsou plnohodnotnou součástí našeho života, jde všechno pomaleji a náročněji, přesto se nám každý rok podaří něco vylepšit.

Stránky jsou stále ve vývoji,  omlouváme se za neúplnou a nepřehlednou fotogalerii (v podstatě stoleté fotky z dob, kdy jsme měli koně v nájemních stájích), pracujeme na nové a hlavně aktuální, jen to nejde tak rychle, jak by si člověk přál.... Nejaktuálnější fotky prozatím najdete vložené v aktualitách (prolistujte si i z předchozích let) a na Facebooku.

A protože kapacita stránek je poměrně malá a současně se většina internetového dění přesouvá na sociální sítě, budeme většinu fotoalb ukládat tam. Budou dostupné pro všechny, tedy i pro návštěvníky bez registrace. Registrovaní mají navíc jen tu výhodu, že můžou zanechat komentář :) Tedy nemusíte se bát, že byste byli o něco ochuzení.
ZDE je odkaz na naši FB stránku, na které najdete i bez přihlášení všechny příspěvky a fotografie.

COPAK MÁME NOVÉHO?

3.11.2017

Uvolnilo se nám jedno místo na ustájení, nezávazné návštěvy vítané :) Více o ustájení v naší nabídce.

25.10.2017

POZOR, POZOR. Z důvodu nízkého počtu přihlášených účastníků musíme bohužel sobotní seminář "Úvod do pozitivky" zrušit (28.10.). Velice nás to mrzí. Nové termíny budeme vypisovat po Novém roce.

26.9.2017

Říjnová vytrvalostní víkendovka je zrušená, pro nedostatek účastníků. Místo ní jsme ale na sobotu vypsali další seminář "Úvod do pozitivky". První dva kurzy se naplnily velmi rychle, takže pokud máte zájem, neváhejte se přihlásit co nejdříve. Můžete buď na email: lorez@statekurezku.cz nebo přes Facebook. Více informací najdete v kalendáři akcí.

UstájeníMáme poslední volné místo na ustájení. Pokud hledáte pro svého koníka individuální přístup, malé stádo (6 koní), kvalitní seno,  bezpečné prostředí a klid, a pro sebe "rodinné" zázemí s klubovnou, travnatou jízdárnou se skokovým materiálem a kruhovkou, pak neváhejte a kontaktujte nás.  Krásné terény pro vyjížďky zaručené. :)

 

Během srpna a září k našim 3 koníkům přibyli dva kamarádi, valášci Raut a Skip. Věříme, že se klukům i jejich majitelkám bude u nás líbit. :)

1.9.2017

Protože se v zářijovým kurzu nedostalo místo na všechny zájemce, rozhodli jsme se vypsat ještě jeden zářijový termín tak, aby měli účastníci šanci přihlásit se i na říjnové pokračování. Zveme Vás tedy ještě jednou na seznamovací kurz "Úvod do pozitivky", kde se dozvíte mnoho informací o metodě a o tom, na jakém principu to všechno funguje...
https://www.facebook.com/events/1622158327835916/

31.7.2017

V kalendáři akcí přibyly tři nové podzimní kurzy, nakoukněte :)

 

0 1 2 3 4 5 6 7 8
TOPlist