Aktuality 2009

15.10.2009

Až se zima zeptá.... hmm, ale je teprve polovina října....překvapení hnedka po ránu :o))

První sníh První sníh

2.10.2009

Kamarádka daruje štěňátka krásných kříženců. Více na stránce štěňata.

Štěňata

23.9.2009

O víkendu byl u nás na návštěvě kamarád Ondra, tak jsme ho vytáhli na vyjížďku. Protože nám fotogalerie ještě stále schází, pár foteček vložíme přímo sem (po kliknutí se fotka zvětší). Koně byli pod sedlem po delší době a bylo to na nich znát, naštěstí to i kamarád-nejezdec zvládnul na výbornou :o).

Ondra na Mikešovi, Jarda na JiskřePózování spoza trávyOndra na Mikešovi, Jarda na Jiskře/img/small/vyjizdka04.jpgJiskra, Mína a AtyJiskra s Mínou běžíJiskra s Mínou běžíAty doráží na MikešeJasmínka

Další vyjížďku jsme si dali hnedka včera...dalo by se říct, že naše první opravdu pořádná společná projížďka po roce. Byla nádherná. Koně to vzali poněkud svižnějším tempem, tak jsme jejich nadšení nijak nebránili.
Ukázali jsme Jasmínce brod a zvládla to na jedničku. Poprvně se vody bála a dost váhala, ale máma je máma, tak to za ní Mína prolítla. Pak  jsme se ještě prošli tam a zpět a to už byla Jasmínka úplně jako profík :o). Takže pár fotek z úterka:

Hurá na vyjížďkuJarda s Mikeškem a JasmínkaVoda voděnka...

No a poslední nášup obrázků i s naším nejmladším členem rodiny :o).

Společné foto před chalupouVašík a AtyVašík a AtyMalý jezdecMalý jezdec

A málem bych zapomněla...ještě Jarda s Aty:

Jarda s Aty

18.9.2009

Aty má od úterka sníženou večerní dávku léku. Nyní dostává 3/4 tablety ráno a 3/4 tablety večer, což je dávka, kterou dostávala před Vánoci. Zatím se vše jeví v pořádku, ale budeme to nyní velice pečlivě hlídat.  Původně jsme chtěli snížit dávku již dřív, ale vlezlo do toho první hárání a to jsme si neodvažovali něco měnit. Tak teď musíme Aty držet palce, aby to bylo dobré. Čím míň prášků do sebe bude dostávat, tím lépe :o).

25.8.2009

Štěňátka jsou již všechna zadaná.


No a abychom dali něco nového, můžete se mrknou na naše tři aktuálně oblíbené fotky z konce července :o) Vašík roste a začíná být pěkně aktivní, a Aty s Mínou jsou veliké kámošky, což nás samozřejmě moc těší (po kliknutí se fotky zvětší).
Aty a VašíkAty a JasmínkaAty a Jasmínka

0 1 2 3 4 5
TOPlist