Aktuality 2009

11.3.2009

V hračkářství jsme koupili ty nejlevnější a nejobyčejnější létací talíře, abychom zjistili, jak to bude Aty bavit. Ne, že by ty talíře nějak extra lítaly, ale Atýskovi to evidentně nevadilo a byla z nich naprosto nadšená. :o)
Tak jsme jí slíbili lepší, určené pro dogfrisbee, aby se mohla pořádně vyřádit. No a nějaké fotky z prvních pokusů o "dogfrisbee" najdete samozřejmě v galerii na rajčeti .

23.2.2009

Tak konečně opět krátká aktualizace...tentokrát fotoaktulizace. Přidala jsem do fotoalba "pár" nových snímků z ledna a února, tentokrát je to již směs i s koníky, nejen Aty...
Takže máte-li chuť, směle do toho:
Směs lednových fotek
Fotky z pastviny z 13.1.
Směs fotek z února
Video 1 aneb jak to dopadá, když se sousedovic kůň začne nudit :o))
Video 2 aneb Jiskry i náš první pokus o skijoring... :o))

10.2.2009

Vypadá to, že se Aty stav stabilizoval. Už tři týdny jsme nezaznamenali ani absenci, natož záchvat. Samozřejmě je možné, že si něco z toho prodělala v době, kdy jsme se nedívali, ale spíš to vypadá, že ne.
Krk už jí také pěkně zarůstá. Jen po té psychické stránce stále není úplně v pořádku, ale to už ani neočekáváme, že by se to někdy změnilo... určité změny na mozku jsou a už zůstanou. Ve spoustě věcí se chová odlišně než typický choďák. Ale tak hlavně, že aspoň zdravotně je na tom nyní lépe.

2.2.2009

Dneska je to přesně rok, co naše malá Nicky vydechla naposledy. A ačkoliv je to vlastně už tak dávno, v srdcích nám přetrvává stále stejná bolest a smutek, jako by se to stalo včera.
Doufáme, milá Nicky, že je Ti v psím nebíčku dobře a jsou tam na Tebe všichni hodní! Chybíš nám.

12.1.2009

Dneska přinášíme jen krátkou zprávu, kterou jsme objevili na serveru karbofuran.cz (WEB). Od 13.12.2008 je zákonem zakázáno užívání přípravku Furadan k ochraně rostlin v zemědělství (i kdekoliv jinde). Více se dočtete přímo v této zprávě . Velice nás to potěšilo, i když stejně, jako se píše v článku, není ještě úplně vyhráno...
v databázi případů otrav (zde) stále přibývají nové a nové případy otrav. A to zdaleka nejsou všechny hlášené...znova a znova přemýšlím, kde se bere taková krutost a zloba? Jak dlouho bude ještě policii trvat, než dopadne prvního traviče? Jsou skutečně tak moc bezmocní nebo jen všechno z pohodlnosti zametají pod koberec? Nevím, nezbývá než znova varovat - dávejte si venku pozor na to, k čemu Váš čtyřnohý přítel čuchá nebo co se snaží sežrat...

0 1 2 3 4 5
TOPlist