Aktuality 2009

2.6.2009

Přejeme Aty VŠECHNO NEJLEPŠÍ k jejím prvním narozeninám!

Jako "dáreček" jsme jí odedneška opět trochu snížili dávku léku a to o čtvrtku ráno. Její aktuální dávka je tedy třičtvrtě tablety ráno a jedna tableta večer. Moc moc doufáme, že to bude bez problémů a že za nějakou dobu budeme moci zkusit snížit i tu večerní...

Aktuální výška a váha: 54 cm a 21 kg

Aty

5.5.2009

Tak a už je to tady :). Vyjímečně se dnešní aktualitka netýká Aty, ale nás ostatních...
Do rodiny nám během tří dnů přibyli hned dva noví členové.
Fotogalerie je teprve ve vývoji, takže prosím o strpení, teď půjde všechno trošku pomaleji... :o)

VašíkZahájil to 30.4.2009 v 1:23 náš malý Vašek. Údaje pro statistiky: 3220g, 48 cm.

hříběA téměř v závěsu pokračovala 3.5.2009 Jiskra, které se narodila krásná kobylka. Mimochodem, vyhlašujeme soutěž o nejhezčí jméno začínající na písmeno "J". Vítěz (bude-li nějaký), dostane studentskou pečeť...akorát si pro ní bude muset přijet :o))

22.4.2009

Dneska přinášíme další fotky Aty bráchy, tentokrát však toho druhého. Jmenuje se ARON TRITICA a je to úplně stejný fešák, jako Alan :o). Pokud je nám dobře známo, tak tento klučina měl při výběru genů štěstí a je zdravý jako řípa. Tak mu přejeme co nejkrásnější a nejdelší život! :o))
Děkuji Martině Buryánkové za zapůjčení fotek z jejího alba .

Aron TriticaAron Tritica

16.4.2009

Alan TriticaVenku se udělalo krásně a já si teprve teď uvědomila, jak dlouho už jsme neaktualizovali...takže drobná náprava :o)
Pokud vás zajímá, jak se daří Aty, dá se to shrnout vlastně do jediného slova...výborně! Zdravotně stále naprosto OK, psychicky už se nám jeví zcela vyrovnaná, zkrátka v pohodě. Jen jí je hrozné vedro, už vloni sluníčko vůbec neměla ráda a tohle jí evidentně zůstane.
Alan TriticaSnad brzo dodáme zase nějaké fotečky, každopádně pro začátek alespoň dvě zcela jiné na pokoukání... Podařilo se nám získat fotky Atýsčina bráchy, který je u svých páníčků na Slovensku. Je to druhé štěně z vrhu, které mělo (nebo ještě stále má) také problémy s epilepsií, snad nám brzo páníček pošle jejich příběh. Jak vidíte, je to ale krásný pes a člověka skutečně mrzí, že má podobné problémy, jako naše Aty :( Tak tedy seznamte se, tento fešák je ALAN TRITICA.


18.3.2009

Aty stav se zdá nadále stabilizovaný. Současná dávka léků je již několik týdnů 2 tablety denně, což je celkově nižší o půl tablety, než na začátku roku.
Po fyzické stránce je tedy v pořádku, po té psychické se už také výrazně zlepšuje. Tak jí moc držíme palce, aby to tak pokračovalo dál a aby s námi byla ještě spoustu let!!
Jinak váhová statistika - nyní v 9,5 měsíci váží 20kg. Radši jsme jí neměřili, přijde nám nějaká vysoká, tak to radši nechceme vědět přesně... :o)

0 1 2 3 4 5
TOPlist