Aktuality 2009

2.8.2009

Tak štěňátka jsou na světě. Dnes se Bessy narodilo 5 holek a 1 kluk. Fotečky snad budou brzy, mamina se zatím o malé hodně bojí tak nemá smysl ji stresovat ještě víc.

23.7.2009

Naši přátelé přijímají záznamy na štěňátka Chodského psa ze spojení Bessy z Brdského zálesí x Dasty Stamo-Bud.
Více na samostatné stránce štěňata.

16.7.2009

Výlet se podařil, i počasí nám přálo, účastníků bylo tak akorát, abychom si všichni popovídali a závěrečný ohýnek byl velice příjemný.
Protože jsme trošku ve skluzu s fotkama, tak prozatím dávám odkazy pouze na fotky od ostatních účastníků:
http://arnika.rajce.idnes.cz/Dedice_u_Tabora_-_11.7.2009/
http://cz.fotoalbum.eu/gordysek/a307278

7.7.2009

Naše hříbátko dostalo své jméno - JASMÍNA. Oslovujeme jí zkráceně MÍNA. Jenom je těžké rozhodnout vítěze soutěže, protože toto jméno napadlo nejen nás, ale také další dva lidi...takže to vypadá, že Studentské koupíme hned tři :o).
Příprava na odjezd

Dneska jsme také poprvně od všech porodů vzali Jiskru pod sedlo. Vyrazili jsme na krátkou krokovou vyjížďku, ještě i s Mikeškem a samozřejmě jak jinak než s Jasmínkou, která pobíhala okolo nás.
Vyrážíme na vyjížďkuVzali jsme je do lesa, všude byla spousta vody a cesty čvachtaly. Přesto jsme si to všichni náležitě užili. Mína se trošku bála krmelce, tak jsme ho hnedka jeli okouknout zblízka. Jinak se ale chovala velice způsobile a pěkně se držela u nás. No uvidíme, až jí otrne ... :)

26.6.2009

Zveme všechny choďácké příznivce na trochu netradiční výlet. Po kliknutí na obrázek se pozvánka zvětší. Těšíme se na vás!


0 1 2 3 4 5
TOPlist